Запрошуємо рідних, однокласників та знайомих на відкриття меморіальної дошки-панно загиблим героям.
неділя, 29 вересня 2024 р.
понеділок, 23 вересня 2024 р.
Вчимося жити добрими людьми
З 16 по 20 вересня у нашій гімназії пройшов тиждень протидії булінгу, спрямований на захист прав дитини. Адже кожен повинен почувати себе в безпеці. Учні вкотре переконалась, що потрібно поважати свої права, права іншого і вчитися співіснувати разом. Бути гарною людиною - це добра звичка. І прищеплювати її треба змалку.
Для другокласників класний керівник Ковтун І.А. та асистент вчителя Рижа І.В. організували дружні перерви, упродовж яких діти переглянули та обговорили пізнавальний мультфільм «Що робити, якщо тебе ображають», вчились вирішувати конфліктні ситуації з допомогою вправи «Коло вибору» та вивчених «мирилок».
Учні 3 класу (класний керівник Перебенесюк Н.С.) переглянули відеоролик "Булінг та його наслідки", після цього виконали інтерактивну вправу «Чим ми схожі?» та вправу на перевірку розуміння поняття булінгу “Так” -Ні!”.
Під гаслом "Діти проти насильства" учні 5-А класу разом із класним керівником Кедрук С.М. з'ясовували як запобігти насиллю, розглядаючи різні життєві ситуації. П’ятикласники створили ланцюжок добрих слів і уклали абетку "Як жити без насильства", виконавши вправу" Рука допомоги" та обговоривши притчу "Все залишає свій слід".
Під час години спілкування "STOP булінг!" у 5-Б класі (класний керівник Олійник А.В.) учні пригадували що таке булінг, як уникнути проявів насильства, куди можна звернутися у такому випадку та на паперових долоньках написали способи боротьби з булінгом.
Виховна година у 6-А класі (класний керівник Фесюк Н.Є.) "Зупинимо булінг разом" була спрямована на те, щоб шестикласники навчилися розрізняти конфліктні ситуації, вміли контролювати себе та знали способи зупинити булінг. Учні прослухали інформацію про форми булінгу: фізичну, економічну, психологічну, кібербулінг. Також гімназисти прочитали притчу "Все залишає свій слід". Завдяки вправі "Мозковий штурм" діти висловлювали думки про те, що може стати причиною булінгу та як його зупинити. А на завершення, взявши міцно один одного за руки, дружно разом сфотографувались, вкотре довівши: " Разом - ми сила!".
На занятті з елементами тренінгу учні 6-Б класу розглянули поняття булінг, його види та прояви. Класний керівник Середа Ю.М. спонукала дітей розвивати навички конструктивного вирішення конфліктних ситуацій, толерантного спілкування, а на завершення склали правила безпечної поведінки в мережі Інтернет.
Учні 7-А класу у форматі розмови в дружньому колі розглянули найбільш поширені різновиди булінгу: психологічне і фізичне. Гімназисти з’ясували до яких тяжких наслідків може призвести цькування. Класний керівник Бочкарьова О.В. наголосила, що через поширення ролі Інтернету і соціальних мереж з’явився новий вид цькування – кібербулінг.
Годину спілкування з елементами тренінгу "Зупинимо булінг разом!" у 8-А класі провела Луцов’ят Ф.В. Діти розглядали різні варіанти вирішення конфліктних ситуацій та формували негативне ставлення до булінгу
Рольову гру на створення позитивної атмосфери в колективі «Скажи разом з нами "Ні!" булінгу!» провела із своїми вихованцями класний керівник 8-Б класу Ромашко Н.Р.
Щоб привернути увагу підлітків до питання насилля засобами Інтернету, спонукати до пошуку виходу із небезпечних ситуацій, класний керівник 9-А класу Киріша І.П. провела із своїми вихованцями практикум «Агресія в інтернеті або кібербулінг». Дев’ятикласники дослідили історію виникнення терміну, найпоширеніші типи кібербулінгу. Учні створили психологічні портрети агресора, потенційної жертви та спостерігача. Виконуючи в групах вправу «Чому так стається?», ліцеїсти намагалися зрозуміти причини, які спонукають кривдника себе так поводити, чому діти стають легкими мішенями і чому спостерігачі часто не втручаються у процес булінгу.
Білий голуб миру, не забудь про Україну!
21 вересня людство відзначає Міжнародний день миру. Щороку цього дня люди в усьому світі збираються, щоб вшанувати пам'ять жертв війни і конфліктів, а також показати свою готовність будувати безпечний, справедливий світ. До Міжнародного дня миру в Україні ставляться з глибокою пошаною і усвідомленням того болю, який завдає війна. У час, коли в нашій державі лунають постріли та проливається кров, цей день особливий. Усі наші бажання, усі сподівання і мрії пов’язані з мирним майбутнім.
У нашій гімназії вже стало традицією відзначати День миру змістовно та креативно.
У 2 класі класний керівник Ковтун І.А. провела зустріч у колі, упродовж якої учні продемонстрували та поглибили свої знання про символ миру, озвучили думки про найзаповітнішу мрію українців і створили плакат асоціацій «Що таке мир?».
Учні 5-А класу (класний керівник Кедрук С.М.) створили плакат співпраці, гаслом якого стали слова "Буде перемога, буде мир! Ми молимось за це зі всіх сил!".
Учні 5-Б класу (класний керівник Олійник А.В.) з'ясовували, що таке мир за допомогою філворду, мандруючи лабіринтами дізнавались, в якому місті встановлено Дзвін миру та хто намалював символ миру, що тримає у дзьобику голуб. На голубах миру діти записували свої мрії про майбутнє та своє розуміння слова "Мир".
А на уроці математики Алла Володимирівна запропонувала своїм вихованцям розгадати прислів'я про мир, встановлюючи послідовність чисел.
Учні 8-х класів на уроці інформатики (вчитель Олійник А.В.) під час закріплення теми "Кодування та декодування" розшифровували та закодовували прислів'я про мир, а шестикласники, використовуючи цифрові технології, створювали хмарини слів на тему "Мир".
Завідуюча бібліотекою Захожа А.В. організувала для учнів 5-8 класів виставку-панораму «Моя незламна Україна».
Педагоги-організатори Середа Ю.М. та Бочкарьова О.В. провели з третьокласниками флешмоб «Дитячими долоньками закриєм Україну». Також молодші гімназисти створили ланцюг миру «Білий голуб миру, не забудь про Україну» ( вірш декламує Левчук Соломія, учениця 8-А класу).
пʼятниця, 20 вересня 2024 р.
Всесвітній день прибирання
20 вересня 2024 року під гаслом «Зробимо Україну чистою разом» учні, педагоги та працівники Костопільської гімназії № 2 доєдналися до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day». Як справжні господарі наводили лад на подвір’ї закладу та прилеглих територіях: загрібали опале листя, гілки дерев, впорядковували спортивний майданчик. Всі працювали активно, дружно і весело. Результати цієї акції ще раз доводять, що спільна робота – запорука успіху в будь-яких починаннях.
вівторок, 17 вересня 2024 р.
Добро своїми руками
17 вересня у нашій гімназії пройшов благодійний ярмарок «Добро своїми руками", учасники якого долучились до збору коштів на виготовлення меморіального панно загиблим воїнам-випускникам. Перший етап акції стартував 2 вересня у форматі «Замість квітів-благодійність». Тоді вдалося зібрати 20100 гривень.
На благодійному ярмарку продавалися різноманітні смаколики та власноруч виготовлені вироби, усе, що принесли наші батьки, все, що подобається нашим дітям. Серед запропонованого асортименту були з любов’ю приготовані випічка та солодощі: тістечка, кекси, торти, печиво та інші ласощі. Також можна було придбати страви української кухні, напої,сувеніри,прикраси.
Відвідавши ярмарок, кожен отримав незабутні емоції, а головне – підтримав благородну справу, на яку ми зібрали ще 24504 гривень.
Підписатися на:
Дописи (Atom)