Душу й тіло ми положим за нашу свободу,
В ріднім краї панувати не дамо нікому!
Під таким девізом нещодавно у ліцеї відбувся захід «Яка ти козачка, який ти козак», приурочений до Дня Збройних Сил України. Подія проходила у форматі інтелектуально-розважального шоу та стала можливою завдяки спільним зусиллям керівників дев’ятих класів: Пшенко Людмили Василівни (9-А ) та Ковальчук Оксани Михайлівни (9-Б). Дійство проходило в атмосфері дружнього азарту та гумору, проте сигнал повітряної тривоги нагадав про воєнний час і всі учасники перейшли в укриття. Незважаючи ні на що, як справжні нащадки козацького роду, діти та вчителі продемонстрували єдність та незламність українського духу та виявили бажання все-таки завершити змагання наступного дня. Цей захід буде занесено у "Книгу рекордів ліцею", яка зберігається у музеї закладу, як такий, що тривав в цілому майже добу та відбувався у дві дії із антрактом тривалістю майже 22 з половиною години.
Гумором, інтелектом, силою, спритністю, творчими здібностями мірялися не лише козаки, але й козачки із команд «Костопільська січ» та «Нащадки козацької слави», а в якості балів отримували блакитно-жовті прапорці.
Тужлива мелодія пісні «Мій човен», виконаної акапельно, занурила глядачів в історичну атмосферу, торкнулися серця звуки бандури та перенесли усіх присутніх у часи гетьманщини. Багато маловідомих цікавих історичних фактів глядачі дізналися, коли команди «приміряли історичні костюми» Івана Сірка та Дмитра Вишневецького. Дев’ятикласники продемонстрували інтелектуальні здібності та за одну хвилину блискавично давали відповіді на питання козацької та військової тематики. Багато позитивних емоцій викликав конкурс «Хто швидше зварить козацький куліш»: із запропонованих інгредієнтів козачки наввипередки готували страву та заправляли її справжніми шкварками. Показали гарт козацького духу під час силового поєдинку «Козацький армреслінг» найсильніші хлопці-спортсмени із обох команд. Також глядачі з цікавістю спостерігали за веселою метушнею на сцені під час конкурсу на спритність «Збери літери»: потрібно було не лише знати відповідь на питання, а й вибудувати її буквами, прикріпленими на грудях та спинах учасників. А родзинкою заходу стали сучасні інтерпретації на тему славнозвісного «листа турецькому султану», проте в якості адресата вже виступив сучасний президент раші – путін. До речі, гострого слівця для нього козаки вже не пошкодували!
Немає коментарів:
Дописати коментар